Psychotronic Orient Atelier AQ

Bazar - použité - různé

Regál kovový 140x60x140cm 

Vaše cena:
Běžná cena:1 200,00 Kč
Ušetříte - sleva:58.75% / 705,00 Kč
Regál kovový 140x60x140cm

Regály využívají důmyslný systém montáže bez použití šroubů, což zjednodušuje proces instalace a má velmi pozitivní vliv na jejich užitné vlastnosti. K upevnění polic ve stojkách slouží dvojité zámky, které úžasným způsobem maximalizují stabilitu konstrukce a brání nepříjemnému viklání a dalším nešvarům typickým pro levné nekvalitní regály. Stabilitu dále posiluje precizní zpracování. Police jsou v polovině své šířky podepřené ocelovými výztuhami, což přispívá k rovnoměrnějšímu rozložení zátěže.

Díky chytře navržené konstrukci je manipulace s předměty uloženými v policích velmi snadná. Riziko, že desku neopatrným pohybem shodíte, v podstatě neexistuje. Výšku polic můžete navíc libovolně nastavit a v případě potřeby kdykoliv změnit. Regály se tak plně přizpůsobí jak vaší postavě, tak aktuálním potřebám při skladování.
Dlouhá životnost a snadná montáž

Povrch kovového regálu je ošetřen galvanickým zinkem, který poskytuje vynikající ochranu před korozí a povětrnostními vlivy a to i ve vlhkém prostředí. Kvalitní ocel i zinek jsou zárukou, že vám regál při správném zacházení bude sloužit celá desetiletí. Police do regálů jsou pak vyrobené z pevných dřevovláknitých HDF desek.


« zpět